Úvodní stránka
Výrobní a dodavatelský program
Nakloněné vibrační třídiče a hrubotřídiče
Vysoce energické třídiče pro třídění obtížně tříditelných materiálů
Vibrační podavače a podavače s tříděním
Vodorovné a mírně skloněné třídiče, hrubotřídiče a odvodňovací třídiče
Třídiče a odvodňovače s vibračními motory
Jednovzpěrné čelisťové drtiče 'Super Jaw'
Vibrační vytloukací rošty pro slévárny a ocelárny
Kontakt
Vodorovné a mírně skloněné třídiče, hrubotřídiče a odvodňovače
    Oblasti použití: těžební průmysl, úprava kameniva, slévárny a ocelárny.

    Mnohostranná konstrukce třídičů HRI dává sama širokou škálu použití. Vhodné jako horizontální či s malým úhlem sklonu, mohou tyto třídiče pomoci redukovat dopravní výšky, umožnit v objektech instalovat vyšší výšku násypek nebo mohou být instalovány tam, kde má přednost daná světlá výška objektů.
 
   Vibrátory HRI udávají třísměrný pohyb třídiči vodorovnými, svislými a eliptickými složkami pohybu, zabezpečující vysoký výkon, rychlý posun materiálu a ostrost třídění. Výběr standardních třídičů HRI pro střední a těžké provozy je dodáván s 1, 2 či 3 síťovými plochami od šířky 1000 mm x délky 3600 mm až po šířku 2500 mm x délku 7200 mm. Pro zvlášť těžké provozní podmínky mohou být osazeny třídícími plochami z ocelových děrovaných plechů VX a VXX a hrubotřídícími roštnicemi v kombinaci se standardními síty či síty zákazníka, odpovídající těm nejtěžším provozním podmínkám.
Odvodňovače
    Vývoj odvodňovacích vibračních třídičů byl objeven jako první firmou HRI pro odstranění povrchové vody za účelem zvýšení kvality produktů. Zkušenosti firmy zahrnují úpravnictví materiálů v oblasti od metalických rud, drceného kameniva, strusky, uhlí, potaše, kamenné soli a dřevěných třísek. Odvodňovací třídiče HRI nalézají také zvláštní uplatnění při předvlhčování, odkalování, odvodňování či proplachování filtračních médií.Vibrátory HRI
   Vibrátory HRI si získaly světovou pověst svou neporovnatelnou spolehlivostí a dlouhou životností s minimálními požadavky na údržbu. Jednoduchá konstrukce a použití materiálů nejvyšší kvality zajišťuje, že třídiče HRI pracují s vysokou produktivitou po léta nepřetržitého trvalého používání s minimální dobou odstávek.

Konstrukční řešení
   K vybuzení eliptického pohybu se používají dva protisměrně se otáčející excentrické hřídele, které vylučují použití nevývažků a minimalizují průhyb hřídelí při provozu. Otáčení hřídelů je synchronizováno širokými ozubenými koly se šikmým ozubením a přesně vyrobenými ze zušlechtěné oceli. Toto konstrukční řešení rozděluje velmi účinně vznikající namáhání a zabezpečuje hladký chod i za největšího zatížení.
Zdvořilý dělník