Úvodní stránka
Výrobní a dodavatelský program
Nakloněné vibrační třídiče a hrubotřídiče
Vysoce energické třídiče pro třídění obtížně tříditelných materiálů
Vibrační podavače a podavače s tříděním
Vodorovné a mírně skloněné třídiče, hrubotřídiče a odvodňovací třídiče
Třídiče a odvodňovače s vibračními motory
Jednovzpěrné čelisťové drtiče 'Super Jaw'
Vibrační vytloukací rošty pro slévárny a ocelárny
Kontakt
Nakloněné vibrační třídiče a hrubotřídiče
    Jsou světovým standardem v třídění sypkých materiálů zabezpečující svou mimořádnou spolehlivostí vysokou produktivitu v nejtěžším průmyslovém prostředí. Srdcem každého třídiče je unikátní vibrátor V-LINE zkonstruovaný pro dlouhou životnost a minimální údržbu.
    Nakloněné vibrační třídiče firmy HRI se staly světovým standardem v manipulaci se sypkými materiály, zabezpečující svou mimořádnou spolehlivostí vysokou produktivitu v nejtěžším průmyslovém prostředí.
   Srdcem každého třídiče je unikátní vibrátor V-line zkonstruovaný pro dlouhou životnost a minimální údržbu. Pro použití ve středních nebo těžkých provozech standardní rozsah zahrnuje konfigurace jedno-, dvou- a třísítných třídičů o velikostech od 1000 x 2400 mm až po šířku 2500 mm x délku 7200 m, všechny s jedním vibrátorem V-line. Je však ale možnost obvykle dle přání zákazníků dodat třídiče čtyřsítné a nebo také se soustavou dvou nebo tří vibrátorů a třídiče VX nebo VXX osazené masivním děrovaným plechem nebo tyčovými roštnicemi pro hrubé třídění.

Široké třídiče QUAD-V jsou konstruovány o šířkách do 4.000 mm a jsou zvláště určeny pro zpracování velkých objemů materiálu. Třídící plochy mohou být jednosítné, dvousítné nebo třísítné nebo pro speciální použití i vícenásobně skloněné typu "banán". Délky v rozsahu od 6.000 do 10.800 mm. Unikátní vibrátory QUAD-V jsou montovány nad bočnice nebo skrz tyto bočnice a vzájemně spojené napříč přes třídič za použití kardanové hřídele přenášející vibrační síly přímo na rám třídiče. Toto umožňuje podstatné úspory nákladů a hmotností.

Zcela plovoucí třídič v provedení horizontálním nebo nakloněném.


   Každý vibrátor má 2 dvouřadá soudečková ložiska s vnitřním průměrem až do 160 mm. Pohon vibrátoru může být buď kardanovou hřídelí nebo V-klínovými řemeny, což umožňuje přímou montáž motorů na horní část stroje, čímž se utvoří kompletní samostatná strojní jednotka. U skloněných třídičů se užívá jeden nebo dva páry vibrátorů montované středem těžiště stroje a dodávající kruhový pohyb. Modifikovaný kruhový pohyb může být dosažen v případě montáže vibrátorů na horní část třídiče. U málo nakloněných nebo vodorovných provedení třídičů jsou použity dva páry vibračních mechanizmů běžících v protisměrných otáčkách pro dosažení eliptického pohybu stroje.


Dvojí prodloužení hřídele
Standardní hřídel umožňuje pohon vibrátoru pouze z jedné strany. Volitelné dvojité prodloužení hřídele umožňuje snadné a rychlé přesunutí motoru na druhou stranu.
Zdvořilý dělník